
38 ₴
Губка банна "Freshness" №2 (рожева)
Губка банна призначена для очищення та зволоження шкіри обличчя і тіла під час прийняття душу або ванни. Вона забезпечує рясну піну, що дозволяє економити шампунь до 18%.
Переваги
Склад
Пінополіуретан (еластичний поролон), абразивна фібра (поліестер).
Спосіб використання
Промийте губку після використання та залиште її для висихання.
Губка банна — це незамінний аксесуар для вашої ванної кімнати, який подарує вашій шкірі ніжність і свіжість, а також перетворить щоденний догляд на приємний ритуал!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Комбінований |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Висота | 95 мм |
| Виробник | STS Cosmetics |
| Країна виробник | Болгарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |