
98 ₴
Дитячі вологі серветки BABY LINDO з маслом аргана і аллантоїном, 72 шт
Вологі серветки BABY LINDO — це чудовий вибір для мами, яка хоче забезпечити свіжість і комфорт дитячій шкірі в будь-яких умовах. Вони розроблені спеціально для чутливої шкіри малюків і дають змогу швидко й ефективно очистити шкіру, даруючи їй м’якість і ніжність.
Переваги
Склад
Aqua, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil (масло аргана), Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.
Спосіб використання
BABY LINDO — ідеальні вологі серветки для активних батьків, які хочуть завжди мати під рукою безпечний і ефективний засіб для догляду за шкірою малюка. Вони допоможуть вам підтримувати чистоту й комфорт малюка вдома, на прогулянці або в подорожі, навіть коли немає доступу до води чи мила.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Очищаючий, Заспокійлива, Зволожуюче |
| Довжина листа | 150 мм |
| Ширина листа | 190 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло, Обличчя |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Виробник | Lindo |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |