
98 ₴
Дитячі вологі серветки BABY LINDO з екстрактом алое і алантоїном, 72 шт
Вологі серветки BABY LINDO — ідеальний вибір для дбайливого догляду за ніжною шкірою вашого малюка. Вони забезпечують ефективне очищення, даруючи шкірі відчуття свіжості і комфорту протягом тривалого часу.
Переваги
Склад
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum.
Спосіб використання
Після використання закрийте упаковку, щоб серветки залишалися вологими.
BABY LINDO — це чудовий вибір для батьків, які шукають надійний і безпечний спосіб догляду за шкірою малюка в будь-яких ситуаціях: в подорожах, на прогулянках або в повсякденному житті. Вологі серветки Baby Boom допоможуть зберегти шкіру вашого малюка ніжною, м’якою і здоровою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Освіжаюче, Зволожуюче |
| Запах | Алое |
| Екстракт | Алое |
| Довжина листа | 150 мм |
| Ширина листа | 190 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Виробник | Lindo |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 365 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |