
57 ₴
Дитячі вологі серветки Aquarelle Kids з рослинними екстрактами, 72 шт
Вологі серветки Aquarelle Kids — це ідеальний вибір для догляду за ніжною шкірою малюків. Вони розроблені з урахуванням потреб дитячої шкіри і забезпечують делікатне очищення та зволоження в будь-яких ситуаціях, особливо під час прогулянок або подорожей.
Переваги
Склад
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzalkonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Tocopheryl Acetate (вітамін Е), Chamomilla Recutita Flower Extract (екстракт ромашки), Aloe Barbadensis Leaf Juice (екстракт алое), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum.
Спосіб застосування
Після використання закрийте упаковку для збереження вологих серветок у хорошому стані.
Вологі серветки Aquarelle Kids — це незамінний помічник для батьків, які піклуються про здоров'я і комфорт своїх малюків, забезпечуючи ефективне очищення та зволоження на кожному кроці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquarelle |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Заспокійлива, Зволожуюче |
| Запах | Ромашка |
| Екстракт | Ромашка |
| Довжина листа | 190 мм |
| Ширина листа | 150 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Кількість в упаковці | 72 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло, Обличчя |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 380 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |