
41 ₴
Дитячі вологі серветки BABY LINDO з екстрактом алое, 15 шт
Вологі серветки - це вірні помічники кожної мами. Серветки створено спеціально для дуже чутливою дитячої шкіри. Вони допомагають швидко і ефективно очистити ніжну шкіру малюка, даруючи відчуття комфорту і свіжості на тривалий час. Дитячі вологі серветки Baby Boom відповідають найвищим вимогам.
Спеціально розроблена формула лосьйону з екстрактом алое Віра і алантоїном має протизапальну дію, стимулює процес регенерації клітин шкіри. Не залишають липкого відчуття на шкірі після протирання.
Не викликають роздратування на ніжній шкірі малюка, підходять для використання обличчя і тіла. Серветки без вмісту спирту і парабенів.
Підтримують природний рівень pH, dermatologicheski протестовані. Не забудьте взяти їх з собою на прогулянку, в подорож або на відпочинок. Серветки неодмінно знадобляться в тих випадках, коли поруч немає душа і мыла. Після використання серветок Baby Boom дитяча шкіра стає бархатистою і ніжною.
Склад
Aqua, Cetearyl Isononanoate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.
Спосіб використання
Відкрити захисний клапан, дістати серветку, обробити шкіру, щільно закрити упаковку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lindo |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Заспокійлива, Зволожуюче |
| Запах | Алое |
| Екстракт | Алое |
| Довжина листа | 140 мм |
| Ширина листа | 180 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 1.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Вага | 1.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |