
53 ₴
Дитячі вологі серветки BABY FRESH з екстрактом алое і аллонтоіном, 20 шт
Дитячі вологі серветки BABY FRESH очищають шкіру, зволожуючи, запобігаючи попрілості і бактерицидні інфекції. Ph збалансований, без вмісту спирту.
Виготовлені для зволоження чутливої шкіри, використання вологих серветок не призведе до сухості і лущення.
Серветки гіпоалергенні, тому не будуть дратувати ніжну дитячу шкіру. У складі просочення міститься екстракт алое, що дозволяє пом'якшити шкіру і усунути незначні почервоніння. Крім цього, в складі натуральні екстракти, а також вітамінні комплекси, що забезпечують дбайливий догляд за шкірою.
Після гігієнічних процедур з серветками BABY FRESH дитяча шкіра стає оксамитовою і ніжною. Серветки не сушать шкіру.
Склад
Aqua, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum.
Спосіб застосування
Відкрити захисний клапан, дістати серветку, обробити шкіру, щільно закрити упаковку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 45 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Зволожуюче |
| Запах | Алое |
| Екстракт | Алое |
| Довжина листа | 150 мм |
| Ширина листа | 190 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет з клапаном (кишенькова упаковка) |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 95 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |