
235 ₴
Дитячі вологі серветки BABY BOOM з екстрактом алое і алантоїном, 200 шт
Вологі серветки Baby Boom — це незамінний аксесуар для кожної мами, який ідеально підходить для догляду за чутливою дитячою шкірою. Спеціально розроблена формула забезпечує ефективне очищення і комфорт для малюка, навіть у випадках, коли немає доступу до води.
Переваги
Склад
Вода, цетеарил ізононаноат, цетеарет-20, цетеариловий спирт, гліцерил стеарат, гліцерин, цетеарет-12, цетил пальмітат, екстракт алое вера, алантоїн, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, динатрій ЕДТА, лимонна кислота, феноксіетанол, етилгексилгліцерин, парфумерна композиція.
Спосіб використання
Вологі серветки Baby Boom — це ідеальне рішення для догляду за шкірою малюка в подорожах, прогулянках або в будь-яких ситуаціях, коли потрібен швидкий і безпечний спосіб очищення шкіри. Подаруйте вашій дитині ніжний догляд, що забезпечить комфорт і захист на кожному кроці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BABY BOOM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Матеріал серветки | Нетканий матеріал |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Рівень pH | 5.5 |
| Дія | Пом'якшувальна, Очищаючий, Зволожуюче |
| Запах | Алое |
| Екстракт | Алое |
| Довжина листа | 180 мм |
| Ширина листа | 130 мм |
| Упаковка серветок | Поліетиленовий пакет із клапаном (упаковка) |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Область застосування | Сідниці, Руки, Тіло, Обличчя |
| Синтетичні віддушки | Так |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гипоаллергенно | Так |