

136 ₴
Дитяча губка MARTINI SPA BABY Super Soft Sponge м'яка
MARTINI SPA Super Soft Baby Sponge - екстрам'якая спеціальна дитяча губка від 0 до 3 років, ідеально підходить для очищення ніжної шкіри малюка. М'якість, поглинаюча здатність і легкість ополіскування роблять її ідеальною губкою для купання малюків.
Переваги
- виготовлена з целюлози
- висока гігроскопічність
- здатність поглинати велику кількість води
- гіпоалергенність
- антибактеріальні властивості
- приємні тактильні відчуття навіть для ніжної дитячої шкіри
Спосіб застосування
Промийте та висушіть на повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Висота | 14 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |