
429 ₴
Губка банна MARTINI SPA BABY Bath Sponge Banana "Банан"
Яскраві, привабливі губки Martini SРА Bath Fruit призначені для очищення та гри. М'яка мочалка губка-спонж у вигляді банана зі спеціального масажного поролону ніжно очищає шкіру, не травмуючи її.
Губка може використовуватися з 3 років, має дрібнопористу структуру, утворює повітряну, пишну піну і м'яко змиває забруднення, не викликаючи неприємних відчуттів у малят.
Склад
Гіпоалергенний пінополіуретан (м'який масажний поролон). Без латексу.
Спосіб застосування
Намилити мочалку і легкими рухами, масажувати шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Висота | 16 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |