
429 ₴
Губка банна MARTINI SPA BABY Bath Sponge Apple "Яблуко"
Яскраві, привабливі губки Martini SРА Bath Fruit призначені для очищення та гри. М'яка мочалка губка-спонж у вигляді яблука зі спеціального масажного поролону ніжно очищає шкіру, не травмуючи її.
Губка може використовуватися з 3 років, має дрібнопористу структуру, утворює повітряну, пишну піну і м'яко змиває забруднення, не викликаючи неприємних відчуттів у малят.
Склад
Гіпоалергенний масажний поролон (пінополіуретан). Без латексу, протестовано дерматологами.
Спосіб застосування
Намилити мочалку і легкими рухами, масажувати шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 12 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |