


429 ₴
Губка банна MARTINI SPA BABY Bath Sponge Orange у формі апельсина
Яскраві, привабливі губки Martini SРА Bath Fruit призначені для очищення та гри. М'яка мочалка губка-спонж у вигляді апельсину зі спеціального масажного поролону ніжно очищає шкіру, не травмуючи її.
Губка може використовуватися з 3 років, має дрібнопористу структуру, утворює повітряну, пишну піну і м'яко змиває забруднення, не викликаючи неприємних відчуттів у малят. Не містить латексу. Дерматологічно перевірено.
Склад
Масажний поролон (пінополіуретан).
Спосіб застосування
Намилити мочалку і легкими рухами, масажувати шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мочалка-іграшка |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Так |