

538 ₴
Мочалка-губка для дітей MARTINI SPA BABY Milk Scented Sponge з молочним ароматом
MARTINI SPA Milk Scented Baby Sponge - мочалка-губка з ніжним молочним ароматом призначена для дітей від трьох років. Рекомендується для гігієни делікатних зон шкіри дитини.
Екстра-м'яка і еластична, вона прекрасно поглинає воду і добре пінить мило, відмінно миє, не пошкоджуючи шкіру. Має округлу форму і ніжний рожевий колір, малюкам буде приємно митися такою мочалкою.
Виготовлена повністю з волокон целюлози, тому не викликає роздратування на ніжній дитячій шкірі, а навпаки - приємно масажує її. Збільшується в об'ємі при контакті з водою.
Переваги
Склад
Гіпоалергенний пінополіуретан (м'який поролон).
Спосіб використання
Увага: не давайте дитині гризти губку (через приємний запах).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка звичайна |
| Матеріал | Пінополіуретан |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 10 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |