

192 ₴
Дитяча губка для тіла MARTINI SPA BABY Animal Body Sponge у формі тваринки
Банна губка унікальної форми у вигляді тварин. Величезне розмаїття форм і кольорів губок MARTINI SPA Animal Body Sponge зробить купання цікавим і захоплюючим.
Ніжний поролоновий шар акуратно очищає і зволожує шкіру, забезпечує легкий масаж. Ідеально підходить для ніжної шкіри дитини. Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищуючий засіб, а потім акуратно помийте тіло.
Переваги
Склад
100% cellulose.
Спосіб використання
Нанести засіб для миття на губку та обережно очистити шкіру.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Мочалка-іграшка |
| Матеріал | Целюлоза |
| Жорсткість | М'яка |
| Кишеня для мила | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Колір | Синій |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Діаметр | 14 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Висота | 14 мм |
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Ні |