
225 ₴
Спонжі для обличчя MARTINI SPA Face 2 Pads Demake-Up для демакіяжу, 2 шт
М'яка пориста поверхня дозволяє ефективно знімати сліди макіяжу і залишки маски, створюючи при цьому ефект масажу зі скрабом. Допомагає вирівняти рельєф шкіри, готує обличчя до подальшого нанесення крему або будь-якого іншого зволожуючого засобу.
Містить активоване вугілля, яке відоме своїми очисними властивостями. Вугілля має протизапальну дію і допомагає усунути чорні цятки, сальні пробки, позбавляє від токсинів.
Склад
Целюлоза. Часто одна сторона спонжа виготовлена з натуральної целюлози для м'якого очищення, а інша — з поліуретану або спеціального волокна для легкого пілінгу (скраб-ефект).
Спосіб використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Спонж з целюлози |
| Форма | Овальна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 18 г |
| Матеріал | Поліуретан |