
266 ₴
Спонж для макіяжу MARTINI SPA Foundation Latex Sponges латекс, 2 шт
Круглий спонж MARTINI SPA Round Foundation Latex Sponges підходить для нанесення як сухих, так і рідких косметичних засобів. У набір входять дві губки для максимально зручного нанесення макіяжу.
Спонж виготовлений з гнучкого, але дуже міцного матеріалу - латексу, який відрізняється делікатною взаємодією навіть з чутливою шкірою. Він досить м'який і приємний на дотик, тому під час його застосування ви відчуєте виключно комфорт. Завдяки шовковистій текстурі і оптимальної щільності він рівномірно розподіляє тональні засоби, прибирає їх надлишки і допомагає досягти максимально природного фінішу.
Спонж вкрай простий в догляді - він легко і швидко очищується від декоративної косметики за допомогою звичайного рідкого мила, на накопичуючи в порах хвороботворні бактерії.
Спосіб застосування
Невелику кількість рідких текстур нанести на вологий спонж, потім нанести на обличчя і розподілити по масажних лініях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Спонж латексний |
| Форма | Кругла |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 15 г |
| Матеріал | Латекс |