
314 ₴
Спонж для очищення обличчя MARTINI SPA Face Scrub Pad Extravergine з оливковими кісточками
MARTINI SPA Face Scrub Pad Extravergine - спонж для очищення обличчя з оливковими кісточками стимулює відновлення шкіри, робить її м'якше, зберігає еластичність і тонізує, завдяки спеціальній структурі матеріалу і крихті з оливкових кісточок. Великопористий целюлозний спонж володіє масажним ефектом, чудово позбавляє шкіру від забруднень, усуває відлущувані частинки епідермісу.
Спонж з натурального матеріалу не викличе алергічну реакцію. Його пориста структура забезпечить ретельне і інтенсивне очищення. Після першого ж застосування спонжа шкіра перетвориться - стане м'якою, бархатистою.
Спосіб застосування
Змочіть спонж водою, нанесіть на нього очищуючий засіб і круговими рухами змийте макіяж.
Щоб зняти з обличчя маску, очищуючий засіб використовувати не потрібно, достатньо просто зволожити спонж водою. Після кожного застосування виробу обов'язково промивайте його водою з милом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MARTINI SPA |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Спонж натуральний |
| Форма | Овальна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Кава з молоком |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 14 г |