


350 ₴
Скраб на основі цукру делікатно полірує шкіру, збагачений маслом ши та гліцерином для м’якості та зволоження. Парфумований аромат, створений за мотивами нішевої парфумерії, залишає виражений шлейф і чуттєву нотку. При контакті зі шкірою скраб утворює ніжну піну, що делікатно очищує, не пересушуючи.
Склад
Sucrose, Glycerin, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Сoco-Betaine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Papaver Somniferum (Poppy) Seed, Silica, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Coumarin, Eugenol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Rose Ketones, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin.
Спосіб застосування
Нанесіть необхідну кількість скрабу на вологу шкіру тіла масажними рухами протягом кількох хвилин. Ретельно змийте теплою водою. Використовуйте 1–3 рази на тиждень.
Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів засобу. Перед використанням ознайомтеся зі складом.
Умови зберігання: Зберігати за температури від +5°C до +25°C, у сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів та джерел тепла.
Термін придатності: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARIE FRESH COSMETICS |
| Тип шкіри | Суха |
| Призначення і результат | Живлення, Зволоження, Пом'якшення, Підтягування, Усунення розтяжок, Розгладжуючий ефект |
| Стать | Жіноча |
| Вік | 16+ |